Kurumsal

Ege Helezon Taşıma Sistemleri Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kurulduğu günden günümüze kadar geçen zaman diliminde tecrübe ve birikimini sürekli arttırmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanan Ege Helezon; endüstrinin bir çok alanında kullanılan, özellikle makina, kimya, maden, tarım, gıda vb. sektörlerde kullanılan helezonlar konusunda yurtiçi ve yurtdışı pazarında başarılı firmalar arasında yer almaktadır.

Temel olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşteri odaklı çalışabilmekte, yurt içi ve yurt dışı satış ağı ile portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. Ana hedef olarak sürdürülebilir iş hacmini hedefleyen Ege Helezon,satış sonrası sağladığı hizmet ile müşterilerinin birinci çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.Teknolojiyi mantık ile bir araya getirmek ve kaliteden ödün vermeden çalışmak Ege Helezon olarak temel felsefemizdir.

Önceliğimiz esnek ve dakik bir tarzda yüksek kaliteyi makuliyet ile bir araya getirerek, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak, Karşılıklı saygı, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmeti en ucuz, en hızlı, en doyurucu şekilde vermektir.

Ege Helezon yenilikçi fikirlere ve değişime açık,Ürün ve hizmetlerini çevreye ve insana saygı çerçevesinde kaliteyle sunmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla yerine getirerek kaliteden asla ödün vermemektedir.
Copyright © 2016 | Ege Helezon